Srpen 2011

My-Beloved-Myself.Blog.Cz

22. srpna 2011 v 13:41 | Markét
Tak mi blogování chybělo, že jsem si založila nový blog - zde. Je to autorský blog. Nic víc už asi neřeknu, vše se dozvíte tam. x)

http://my-beloved-myself.blog.cz


Konec! - Proč?!

13. srpna 2011 v 16:21 | Markét
Mrazí mě na zádech, nemůžu popadnout dech a srdce mi bije. V hlavě se mi honí tisíce myšlenek ohledně nadpisu a vaši reakci na ni. Mé přecitlivělé trávení a břicho se mnou nesouhlasí a tlačením se mě snaží zastavit. Jenže je pozdě. Takhle se asi cítím, když vám to píšu. Když píšu, že s blogem je konec.


Než si kdovíkdo začne myslet bůhvíco, chci se obhájit a pěkně to vysvětlit. Já ani nevím jak, ale prostě mi začala chybět šťáva a jiskra pro blog. S Avril to nic společného nemá, to ne, strašně ji žeru i teď a kdybych denně nevyposlouchala aspoň jedno její CD, zblázním se. Jde prostě o to, že jsem přidávala více méně z povinnosti a to opravdu nechci, blog má být můj koníček.

Tak tady se dostáváme k problému. Poslední dobou jsem leccos zažila a naučilo mě to, že žít reálný život je lepší, než prostě sedět u počítače a marnit tím téměř celý den. Našla jsem si spoustu nových koníčků, věcí, co mě baví, našla svůj talent na nějaké věci a myslím si, že je to příjemná změna, když ráno vstanu, udělám si snídani a jdu si ven kreslit nebo si jdu zaběhat místo toho, aby to byla snídaně a počítač. Akorát mě něco mrzí, ale zase tak hrozné to není...

Grafika - ta mě trochu mrzí. Nevím, jestli ji mám považovat za nadějnou a přiřadit ji do seznamu mých talentů, každopádně jsem nad tou podmínkou smazání blogu, přidávání grafiky, přemýšlela. Ale ani tenhle důvod, proč bych se něměla blogu vzdát mě nepřekecala. Já totiž neříkám, že na noťas nebudu chodit každý den, to ne, ráda si zajdu na internet a přečtu si, co je nového apod., ale nebude to tak často, jak jsem zvyklá. Rozvrhy, záložky a tak si budu dělat sama a potom si je tisknout, takže Ok. Ale je tu další věc, které se budu muset vzdát a je mi to proti srsti.

Kamarádi z netu; ti mi hodně přirostli k srdci, zvláště Daysy, Margíí, Denny, Anoušek, Zozie a další super lidičky. Ale jak jsem psala, nechystám nějakou revoluci odpojení od netu, takže tady povečerech a tak budu, takže kdo o to vážně stojí, může si napsat o kontakt. Pak tu mám další důvod, proč blog potřebuji hodně opustit a ten důvod začně už brzo...

Škola. Toto vysvědčení nebylo nic moc, šprťácky jsem si plánovala samé jedničky, možná jednu dvě dvojky... A nakonec jsem byla ráda, že mi za sedm dvojek ještě dali vyznamenání. Teď se chci na školu soustředit, přece jen už půjdu do vyššího ročníku a měla bych začít něco dělat. Takže to nemůžu dělat jako do teď, že doma prásknu aktovkou, najím se a zapnu noťas, takové dny mi skončily a já se jich vzdávám dobrovolně, žádné přání maminky ani tak. Jestli jste se dočetli až sem, tak jste opravdu dobří, protože jsem se dost rozepsala. Vím, je to dlouhý článek a bez mých obvyklých smajlíčků, ale myslím si, že tohle by jste měli pochopit vážně a ne srandičky srandičky, já chci naplno žít svůj život, abych to někam dotáhla. Takže se omlouvám, jestli jsem vás unudila, udivila nebo otrávila k smrti, ale je fér, abych vám to sem napsala, než abych si smazala blog a prostě zmizela. Budu ráda za váš komentář s názorem. Vaše Markét.

Pozastavuji

6. srpna 2011 v 14:37 | Markét |  Oznámení blogu
Je to tak, pozastavuji, chci si pořádně užít prázdniny. Je možné, že se tu občas objeví nějaký přednastavený článek a taky budu na FS. Víc už neřeknu, chci si těch prázek užívat, dokud ještě jsou.

Nové info o Wild Rose

4. srpna 2011 v 12:59 | Markét |  Parfém Wild Rose
Fanoušek Vera z Camilla.Nl měla možnost prohlédnout si vůni Wild Rose.
Wild Rose nemá zápach růže. Je to sladká, ovocná a dívčí vůně. Flakón je opravdu krásný, můžete vidět jak si dal někdo záležet na jeho vzhledu. Je ze sněhově bílé, která se mění na růžovou. Uzávěr vůně je růže, rozprašovač je černý (je jako kdyby stonek růže). Pokud jde o celkový vzhled Wild Rose, je to jako kdyby mladší sestra Forbidden Rose. FR má intenzivnější chuť a tmavší tekutinu. Pod uzávěrem najdete prsten. Myslím, že láhev je krásnější bez prstenu, ale pro skutečné fanoušky je to jistě skvělý doplněk. Když jsem poprvé přičichla k Wild Rose, nebyla jsem ohromena. Ucítila jsem příliš studenost a lehkost, žádná vůně pro mě. Ale když jsem si stříkla vůni na kůži, bylo to pro mě příjemné překvapení. Nádherně sladká a éterická vůně! Není to vůně jedna z mnoha. Rozhodně se liší od všech vůní, které mám ve své sbírce. Wild Rose je ideální vůně ve dne, do práce i na noc. Vůně je relativně levná, zápach není cítit velmi silně, ale zůstává alespoň několik hodin.
(Za informaci i fotky moc děkuji AvrilOnline!)
Fotky v celém článku.

Vosk

3. srpna 2011 v 22:05 | Markét |  My Diary
Dobrý večer. Tohle jsem psala kolem půl desáté, ale přednastaveno to je na 22:05. Dnes jsem přidávala hlavně k večeru, dnes se zase udělalo hezky a tak jsem byla venku. Dopoledne jsem ale trčela u zubařky a už mám rovnátka, no. Mamka udělala takové kombinované, že mám pár keramických zámků a pár kovových, ty keramické jsou hlavně ve předu. Nevím, moc se mi nelíbí, jak je to "průhledné", ale co se dá dělat, znáte mámy. x) Dala jsem si ve městě k ségře do kabelky vosk, protože mě se v kabelce udělala díra (neptejte se jak, kdybych to věděla :D) a ona si ho odvezla domů, takže já jsem tu u babičky bez vosku. A ten vosk je (mimochodem.. :D) na to, abych si to nalepila na zámek, pak mě to nebude tlačit a řezat do pusy. Asi si půjdu nějaký vyrobit. :D Strašně to bolí, ale doufám, že za den dva se to vylepší. No nic, teď půjdu lehnout a budu si číst, asi. Půjdu spát trochu dřív, takže kolem jedenácté, protože jsem unavená, ani nevím proč. Takže se tu mějte, zítra tu budu. Dobrou, vaše

Design 02

3. srpna 2011 v 21:17 | Markét |  Designy
Dnes jsem zkoušela takový začátečnický design, není to nic moc, ale přece vám ho sem dám. Já tu nevedu žádné volné designy ani tak, ale kdyby jste ho chtěli (což tedy pochybuji ;D), napište na mail avril-lavigne-love@email.cz a domluvíme se, klidně udělám i bonusy. Nazvala jsem ho Pink Black Star. Teď je nastavený na mém zkušebním blogu avril-lavigne-love-designy.blog.cz. Mám tu dva náhledy, jeden přímo ze stránky a jeden prázdný.


Rio de Janeiro 1.8. 11

3. srpna 2011 v 19:53 | Markét |  Photo


Avril, Please Come To The Czech Republic

3. srpna 2011 v 19:21 | Markét |  Něco o Avril & News
Taky sem toto video dávám, stojí za zveřejnění. Doufám, že se bude něco dít. :)

Přesnídávky

2. srpna 2011 v 21:36 | Markét |  My Diary
Dobrý večer. Chtěla jsem přidat nějaké články, ale nechtělo se mi a potom jsem byla venku. Dopoledne jsem byla u zubařky, nasadila mi mezi zuby gumičky a zítra dolepí rovnátka. (Né!) Nic méně se musím vzdát (teda aspoň na nějakou dobu, hihi) svých oblíbených a nezdravých jídel. (Tj. - brambůrky, hamburgery, hranolky a topinky, slint!) Teď půjdu asi udělat nějaký design (hohó, Markét umí designy *-*) a pak půjdu spát, nebyla jsem zvyklá chodit po městě, rozmazluje mě počítač. Dnes jsme tu měli s tetou návštěvu, která pak (bohužel pro nás) odjela, takže jsme měly na krku dva prcky, ale byla sranda. No jo, není mít snadné pubertální tetičku. Já se příšerně děsím těch rovnátek, teda ne, že bych se bála, jak mi je bude nasazovat, to ne, ale že s nima budu vypadat jak vůl. (Teda - kráva! :D) No nic, než ze mě vypadne něco dalšího a tentokrát by to mohlo být naprosto nevhodné - jdu. Zítra zas, nebojte a to tu přidám už nějaké články. Pá! ;) Vaše

Bleh

1. srpna 2011 v 15:31 | Markét |  My Diary
Ahoj. Tak po dlouhé době je tu nějaký článek. Teď tu teda moc přidávat nebudu, tak do středy, protože u nás občas zavládne hezké počasí, tak jdu ven a jsem u konce knížky Pronásledovaná, tý jo, já se z ní strachy asi poto. :D Tak se mi zase asi bude v noci zdát, jak mě chce nějakej upír vysát a Kalona mi potom podřízne krk. Bleh. :D Takže se těším na šestý díl téhle ságy, protože tam bude ještě víc kruťáren, co jsem viděla po netu. :D Já se asi taky poto z FS, nějakej psychopat tam založil "jakože" účet Zozie a napsal mi, abych vypadla z toho grafického blogu. Kašlu na tebe a z vysoka! Takovým lidem nakládačku, fakt. :D Ježiš, jsem z té knížky násilnická?! :D Doufejme, že ne, ale kvůli protivné ségře mám celý den chuť někoho pořádně zmalovat tak, že by ho ani vlastní máma nepoznala. :D Asi tady žvaním blbosti, ale víte, nad čím přemýšlím? Že bych chtěla být upír. No nic, za chvilku ségra přijde a já se chci někam klidit, než tu držku bude mít rozmlácenou ona. :D Ale postupem času tu online budu, tak se nebojte. ;) Zatím, vaše